Zaproszenie na pokaz z Kamerunu

Kamerun – premiera nowego pokazu w warszawskim kinie Wisła

Kamerun – premiera pokazu w warszawskim kinie Wisła

Dokładnie rok temu byłem w Kamerunie. To był siedemnasty afrykański kraj, który udało mi się odwiedzić. Minął rok (aż rok!). Przygotowałem w końcu pokaz z tej podróży. Dlatego właśnie chciałbym Was zaprosić na premierę pokazu z tej właśnie podróży. Kamerun – premiera pokazu już w listopadzie.

Kamerun - premiera pokazu
Zaproszenie na pokaz z Kamerunu

Co zobaczymy i o czym usłyszymy?

Nie zabraknie górskich wędrówek, przygód, zaskoczeń i chwili relaksu. A wszystko ilustrowane zdjęciami afrykańskiej przyrody. Przygodę z Kamerunem zaczniemy od wizyty na policyjnym komisariacie. Gdy uporamy się z kameruńską biurokracją ruszymy w góry. Trekking na najwyższą górę Kamerunu zajmie 6 dni. Podczas wędrówki w lesie deszczowym będziemy tropić leśne słonie, małpy i egzotyczne ptaki. Z wysokości ponad 4000 m zejdziemy nad Ocean Atlantycki do miasteczka Limbe, gdzie spotkamy się z kameruńskimi rybakami. Podczas wizyty w rezerwacie Dja odwiedzimy jedną z wiosek zamieszkiwanych przez Pigmejów. Dowiemy się jak polują, jak łowią ryby i jak wyglądają ich domy „od środka”. Tak naprawdę jednak dowiemy się, jak żyją współcześni Pigmeje. Wracając poznamy uroki podróżowania po kameruńskich bezdrożach. Na koniec pobytu w Kamerunie odpoczniemy na wybrzeżu. W okolicy Kribi wylegiwać się będziemy na pięknej plaży w towarzystwie jaszczurek, motyli i polujących zimorodków.

Premiera pokazu na wielkim kinowym ekranie w kinie Wisła to już w zasadzie tradycja. Trudno wybrać lepsze miejsce, w którym można opowiadać, pokazywać i oglądać zdjęcia. Będzie mi miło, jeśli znajdziecie chwilę i wpadniecie na pokaz.

Gdzie i kiedy?
19 listopada 2017, godz.12.30,
Warszawa, Nove Kino Wisła, Pl. Wilsona 1,
http://novekino.pl/kina/wisla/index.php

Zwiastun pokazu z Kamerunu

Na zachętę zobaczcie zwiastun pokazu z Kamerunu:

Bilety na pokaz z Kamerunu

Bilety można rezerwować i kupować na stronie kina Wisła: http://novekino.pl/kina/wisla/

W sali kinowej jest 118 miejsc. I uwaga! Warto zarezerwować/kupić bilety wcześniej.

Książka „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

To będzie oczywiście również okazja żeby zobaczyć i kupić moją książkę/album fotograficzny, w którym znalazł się również rozdział poświęcony Kamerunowi oraz kilka zdjęć z tej podróży.

Zdjęcia i relacja z Kamerunu

Zdjęcia z Kamerunu znajdziecie również w galeriach na mojej stronie, a relację z podróży do Kamerunu przeczytacie na blogu.

Do zobaczenia!
Robert Gondek

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.