Robert Gondek na Kolosach

Kolosy 2015

Kolosy 2015

Robert Gondek na Kolosach
Robert Gondek na Kolosach

Jadę na Kolosy 2015! W tym tygodniu na stronie internetowej Kolosów pojawiła się w końcu oficjalna informacja i program festiwalu. Cieszę się bardzo – to w końcu najbardziej prestiżowy festiwal podróżniczy w Polsce.
Co tam będę robił? Po pierwsze – zobaczycie pokaz: „Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle”

Pokaz zdjęć z Gabonu i Sao Tome
Pokaz zdjęć z Gabonu i Sao Tome

O czym ten pokaz?

O Gabonie i o Sao Tome. Postaram się żeby pokaz był jeszcze ciekawszy niż ten, który pokazałem w Poznaniu. I chociaż będę miał na wystąpienie tylko 30 minut – myślę, że będzie ciekawie. Sprawdźcie co będzie można zobaczyć podczas mojego pokazu: Zdjęcia z Gabonu, Zdjęcia z Sao Tome.

Zdjęcie z Galapagos

Jedno z moich zdjęć z Galapagos (tak – z Galapagos, nie z Afryki) zakwalifikowało się na wystawę FotoGlob, zostanie wydrukowane w dużym formacie i zaprezentowane wśród innych 23 zdjęć wyróżnionych przez jury. A jeśli spodoba się publiczności – kto wie, może wygra konkurs 😉

Fala na Kolosach 2015
Fala na Kolosach 2015

Zajrzyjcie też do galerii zdjęć z Galapagos. Cieszę się bardzo! Jeśli wybieracie się do Gdyni na Kolosy – wpadnijcie na mój pokaz i na wystawę! Pokaz w sobotę, 14 marca 2015, g. 20.05 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym Gdynia – Centrum Konferencyjne, al. Zwycięstwa 96/98, budynek III, Sala Audytoryjna. Zdjęcia będą pokazywane Gdynia Arenie przy ul. Kazimierza Górskiego 8.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.