Najlepsze prezenty dla miłośnika Afryki - prezentownik 2020

Najlepsze prezenty dla miłośnika Afryki

Najlepsze prezenty dla miłośnika Afryki

Najlepsze prezenty dla miłośnika Afryki. Jeśli szukasz naprawdę oryginalnego prezentu związanego z podróżami to zestawienie jest dla Ciebie. Propozycja pięciu najbardziej interesujących oryginalnych kategorii prezentów związanych z Afryką to zestawienie, w którym każdy pasjonat kontynentu afrykańskiego, ale nie tylko on, znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich. Co dokładnie umieściłem wśród tych najlepszych proponowanych prezentów? Oto pięć moich propozycji.

Najlepsze prezenty dla miłośnika Afryki

Maska afrykańska na prezent – propozycja numer 1

Oryginalna maska afrykańska to propozycja prezentowa numer 1 i najlepszy z możliwych prezentów z Afryki. Maski już na pierwszy rzut oka kojarzą się z Czarnym Lądem. Dlatego właśnie według mnie to jest najlepszy prezent. Jeśli więc myślisz o afrykańskiej masce z drewna, proponuję zajrzeć do afrykańskich masek ze Sklepu Szczyty Afryki, gdzie znajdziesz kilkanaście wyjątkowych propozycji na prezent. Znajdziesz pośród nich maski z Malawi, Tanzanii, Demokratycznej Republiki Konga i z kilku innych miejsc. Wszystkie zostały wykonane przez afrykańskich twórców i niewątpliwie będą stanowić oryginalny prezent i ciekawą dekorację każdego mieszkania i domu.

Maska afrykańska na prezent

Oryginalne figurki afrykańskich zwierząt z drewna na prezent – propozycja numer 2

Druga propozycja na niebanalny afrykański prezent to drewniane figurki afrykańskich zwierząt. Takie dekoracje w afrykańskim stylu z motywem zwierząt spodobają się niemal każdemu. Może to być słoń, hipopotam, nosorożec, a nawet antylopa. Każdy, kto był na safari w Afryce wie, że drewniane afrykańskie zwierzątka z mahoniu i innych gatunków drzew są niezwykle popularnym prezentem i pamiątką przywożoną z Afryki. Może to jest właśnie to, czego szukasz na afrykański prezent?

Oryginalne figurki afrykańskich zwierząt z drewna na prezent

Rzeźby afrykańskie – oryginalny prezent prosto z Afryki- propozycja numer 3

Jeśli wciąż nie znalazłeś idealnego prezentu dla miłośnika Afryki, zajrzyj do kolejnego działu Sklepu Szczyty Afryki. Jako trzecią propozycję rekomenduję jedną z rzeźb afrykańskich. Wśród nich są prawdziwe perełki i wspaniałe pomysły na prezent. Totemy, stołki, tablice, popiersia to tylko przykłady. Każdy, kto naprawdę kocha Afrykę znajdzie w tym dziale coś szalenie oryginalnego i niepowtarzalnego. Taki prezent prosto z Afryki nie może być nietrafiony. No, chyba, że ktoś nie lubi Afryki. Zakładam jednak, że skoro tu jesteś, to z jakiegoś powodu ten kontynent już jest w Twoich myślach.

Rzeźby afrykańskie - oryginalny prezent prosto z Afryki

Książki o tematyce afrykańskiej na prezent – propozycja numer 4

Jeśli jednak nie jesteś miłośnikiem przedmiotów z drewna, ani rękodzieła z Afryki mam dla Ciebie inną propozycję na afrykański prezent. Moja czwarta propozycja to książka o tematyce afrykańskiej. Może nią być jedna z książek Bartka Sabeli, „Madagaskar…” Tomka Owsianego albo poważniejsze pozycje Jeana Hatzfelda poświęcone konfliktowi pomiędzy Hutu oraz Tutsi. Nieskromnie również dodam do tej listy mój piękny album fotograficzny „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, w którym znajdziesz nie tylko zdjęcia, ale opisy i wspomnienia wędrówek na najwyższe góry Afryki. Zajrzyj więc po prostu do książek podróżniczych i znajdź najlepszą książkę o tematyce afrykańskiej.

Książki o tematyce afrykańskiej na prezent

Prezenty dla miłośnika Afryki – t-shirty ze zwierzątkami dla dzieci i dorosłych – propozycja numer 5

Piąta propozycja prezentu inspirowanego Afryką to czarna koszulka ze zwierzątkami. To doskonały pomysł przede wszystkim dlatego, że t-shirty, które proponuję występują w wersji dziecięcej i dorosłej. A to oznacza, że możesz ją kupić zarówno dla siebie i dla Twojego dziecka. Wyobrażasz to sobie? Ty i Twoje dziecko w takich samych t-shirtach z zebrami, słoniem albo szympansem. To genialny pomysł na prezent i dobrą zabawę. Zajrzyj do propozycji afrykańskich t-shirtów z afrykańskimi zwierzętami.

T-shirty ze zwierzątkami na prezent dla dzieci i dorosłych - prezenty dla miłośnika Afryki

A jeśli w tym momencie nie masz ochoty na zakupy, zrób sobie chwilę wolnego i zajrzyj do podróżniczej galerii zdjęć z całego świata.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.