Artykuł o Ekwadorze w magazynie All Inclusive

O podróży do Ekwadoru, na Wyspy Galapagos i do Botswany

O podróżach do Ekwadoru i do Botswany

Od publikacji mojego ostatniego artykułu o podróżach minęło już trochę czasu. W 2015 roku w listopadzie na łamach magazynu NPM ukazał się mój tekst o gabońskich górach pt.: „Roy zaginął bez śladu”. Od tego czasu minęło prawie pół roku. Sporo. Nie oznacza to jednak, że nic zupełnie przez ten czas nie napisałem. W zeszłym tygodniu (22 kwietnia 2016 roku) pojawił się najnowszy numer magazynu All Inclusive. A w nim dwa moje teksty o podróżach do Ekwadoru i do Botswany.

Opowiadam o podróży do Ekwadoru i na Wyspy Galapagos

„Pierwsze spotkanie z Ekwadorem i Galapagos” – taki tytuł nosi artykuł o podróży do Ameryki Południowej z 2014 roku. Afryka to przecież nie wszystko. Podróżuję również w inne miejsca. A w 2014 roku po raz pierwszy odwiedziłem Amerykę Południową. I po raz pierwszy opisałem tą podróż. Jak? Tak:
Artykuł o podróży do Ekwadoru i na Wyspy Galapagos

O podróżach do Ekwadoru
Artykuł o Ekwadorze w magazynie All Inclusive

Opowiadam o podróży do Botswany

Drugi tekst w nowym numerze All Inclusive to opowieść o Botswanie. Nadałem jej tytuł: „Botswana z lotu ptaka”. Dlaczego? Opisuję w niej między innymi lot helikopterem nad deltą Okawango, spływ mokoro po rozlewiskach Okawango oraz z safari w rezerwacie Moremi. Po raz pierwszy też opowiedziałem historię krótkiego trekkingu na Otse Hill – najwyższą górę w Botswanie. I dużo, bardzo dużo pięknych, kolorowych ptaków. Zobaczcie sami: Artykuł o podróży do Botswany

O podróżach do Botswany
Artykuł o Botswanie w magazynie All Inclusive

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.