Oryginalne przedmioty związane z Afryką w Sklepie Szczyty Afryki

Oryginalne przedmioty związane z Afryką w Sklepie Szczyty Afryki

Oryginalne przedmioty związane z Afryką w Sklepie Szczyty Afryki

Cieszę się, że mogę Ci przedstawić coś nowego. Dziś jest dobry dzień żeby zaprezentować światu Sklep Szczyty Afryki, w którym można znaleźć oryginalne przedmioty związane z Afryką. Będzie mi bardzo miło, gdy znajdziesz chwilę, żeby do niego zajrzeć. Być może wybierzesz coś afrykańskiego dla siebie?

Co znajdziesz w sklepie?

Wszystko, co kojarzy się z Afryką: koszulki ze zdjęciami zwierząt z Afryki i z afrykańskimi flagami, afrykańskie dekoracje, zdjęcia z Afryki, książki o tematyce afrykańskiej i sporo drewnianych zwierzątek afrykańskich. I z każdym dniem w afrykańskim sklepie znajdziesz więcej wyjątkowych rzeczy.

Koszulki dla dzieci w sklepie afrykańskim
Koszulki dla dzieci w sklepie afrykańskim

Koszulki dla dzieci i dla dorosłych

Polecam szczególnie czarne koszulki z krótkim rękawem dla dzieci i dla dorosłych. Dlaczego? Bo zobaczysz na nich zdjęcia zwierząt mojego autorstwa wykonane w Afryce (żyrafa, zebry, słonie, szympans) oraz kolorowe afrykańskie flagi. Te t-shirty są naprawdę nie tylko oryginalne, ale po prostu fajne. Nosimy je z Mateuszem prawie codziennie. I wielką ich zaletą jest możliwość stworzenia kompletu ciekawych t-shirtów dla taty i syna.

Koszulki dla dorosłych w sklepie afrykańskim
Koszulki dla dorosłych w sklepie afrykańskim

Afrykańskie dekoracje – przedmioty związane z Afryką

W Sklepie Szczyty Afryki znajdziesz też dział z afrykańskimi dekoracjami. Pod tym hasłem na razie kryją się świetne drewniane mapy świata, lampki inspirowane Afryką, mapy naklejki na ścianę i wielkie słonie, hipopotamy, słonie i żyrafy i wiele innych dekoracji kojarzących się z Afryką.

Afrykańskie dekoracje w sklepie afrykańskim - przedmioty związane z Afryką
Afrykańskie dekoracje w sklepie afrykańskim

Zdjęcia z Afryki i książki podróżnicze

Poza koszulkami i dekoracjami w kategorii zdjęciowej znajdziesz najciekawsze fotografie, które wykonałem podczas kilkunastu podróży do Afryki. Zwierzęta, krajobrazy, portrety. Wszystkie są wykonane w formacie pocztówkowym na bardzo fajnym jedwabistym papierze fotograficznym. I oczywiście są tylko cząstką wszystkich zdjęć, które możesz obejrzeć w podróżniczej galerii fotograficznej.

W kategorii książki podróżnicze znajdziesz nie tylko moją książkę/album fotograficzny „W drodze na najwyższe szczyty Afryki„, ale też kilkanaście innych pozycji w mniejszych lub większym stopniu kojarzącym się z Afryką.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.