Podróżnicze podsumowanie 2014 roku

Podróżnicze podsumowanie 2014

Podróżnicze podsumowanie 2014

Czas na podróżnicze podsumowanie 2014 roku. To był dla mnie udany i bardzo intensywny „podróżniczy” rok. Odwiedziłem 3 nowe kraje: Ekwador, Gabon i Wyspy Św. Tomasza i Książęcą.

W 2014 roku przeprowadziłem 24 pokazy zdjęć – na festiwalach podróżniczych, w domach kultury i w klubach podróżniczych. Dla porównania w 2013 roku było ich zaledwie 4. Byłem gościem 7 festiwali, między innymi Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego w Rzeszowie, Travenaliów w Krakowie, Na Szage w Poznaniu, OSOTT w Rzeszowie, czy Wanoga w Wejherowie.

Moje pokazy zostały trzykrotnie docenione przez publiczność i jury i wybrane najlepszymi pokazami Festiwali w Środzie Wielkopolskiej i Nocy Podróżnika w Łodzi. Opowiadałem już nie tylko o Afryce i o 9 afrykańskich krajach (Tanzania, Kenia, Rwanda, Burundi, Uganda, Malawi, Zambia, Gabon i Wyspy Św. Tomasza i Książęca), ale również o Ekwadorze i Galapagos.

Wystąpiłem również na antenie TVP Warszawa oraz TVP Kraków. Artykuły o Malawi, Zambii i Rwandzie ukazały się na łamach magazynów Poznaj Świat, NPM, All Inclusive oraz Witaj w podróży.

Ja w Gabonie
Ja w Gabonie

A co przyniesie 2015 rok? Na pewno dużo pokazów. Już dziś wiem, że wiosną ze swoimi opowieściami i zdjęciami pojawię się na bardzo znanych festiwalach w całej Polsce. Zdjęcia będę pokazywał również w szkołach i w domach kultury. No i pewnie gdzieś wyjadę – pewnie do Afryki….

Wszystkiego dowiecie się już wkrótce.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.