Kolosy 2016

Kolosy 2016

Kolosy 2016

Po raz drugi z rzędu dostałem zaproszenie na Kolosy – największy festiwal podróżniczy w Polsce! Wiedziałem już o tym od kilku dni, ale dopiero w tym tygodniu na stronie internetowej Kolosów pojawił się oficjalny program festiwalu. I po raz drugi wystąpię na Festiwalu w dwóch odsłonach. Po pierwsze opowiem o Afryce. A po drugie – jedno z moich zdjęć zostanie zaprezentowane na wystawie FotoGlob. Cieszę się bardzo. Kolosy 2016 to w końcu najbardziej prestiżowy festiwal podróżniczy w Polsce. Co tam będę dokładnie robił?

Kolosy 2016
Kolosy 2016

Pokaz o Namibii i Botswanie

Po pierwsze – zaprezentuję półgodzinną wersję pokazu o podróży do Namibii i Botswany pod tytułem: „Namibia, Botswana – góry, przyroda, przestrzeń”. Tak brzmi zapowiedź mojego pokazu: „Szósta z rzędu wyprawa Roberta Gondka do Afryki w ramach autorskiego projektu zdobycia najwyższych szczytów wszystkich państw tego kontynentu. Tym razem na południe – do Botswany i Namibii, zakończona wejściem na Otse Hill (1491 m) oraz Königstein (2606 m). A na deser: niezapomniane chwile nad deltą Okavango, oglądaną z powietrza, lądu i wody.” Zdjęcia z Namibii, Zdjęcia z Botswany.

Pokaz zdjęć z Botswany i Namibii
Pokaz zdjęć z Botswany i Namibii

Wystawa zdjęć na Kolosach

Ale to nie wszystko! Jedno z moich „ptasich” zdjęć z Botswany zakwalifikowało się na tegoroczną wystawę FotoGlob. Zostanie wydrukowane w dużym formacie i zaprezentowane wśród 24 zdjęć wyróżnionych przez jury. A jeśli spodoba się publiczności – kto wie, może wygra konkurs 😉 Zajrzyjcie też do galerii zdjęć z Botswany.

FotoGlob 2016
FotoGlob 2016

Kolosy 2016 – do zobaczenia w Gdyni

Jeśli wybieracie się do Gdyni na Kolosy – wpadnijcie na mój pokaz i na wystawę! Pokaz w sobotę, 12 marca 2016, g. 16.55. Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia – Centrum Konferencyjne, al. Zwycięstwa 96/98, budynek III, Sala Audytoryjna. Zdjęcia będą pokazywane Gdynia Arenie przy ul. Kazimierza Górskiego 8.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.